Sepet güncelleme

DükkânsvgSepetiniz şu anda boş. Mağazamızı ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Şimdi Okuyoruz: Witcher Deepfake, Liam Hemsworth’un Geralt Olarak Nasıl Görüneceğini Gösteriyor

Yükleme

Witcher Deepfake, Liam Hemsworth’un Geralt Olarak Nasıl Görüneceğini Gösteriyor

2022'nin son birkaç ayı, Netflix'in The Witcher'ında olan her şey ve DC filmlerindeki Süpermen rolü göz önüne alındığında, Henry Cavill için bir hız treni olmalı. Oyuncu önce Instagram'da Man of Steel olarak geri döneceğini söyleyen bir video yayınladı, ardından hala doğrulanmayan nedenlerle The Witcher'dan ayrıldı ve ardından aslında Süpermen'e sahip olmadığı öğrenildi. çantadaki rolü . Hayranlar, oyuncunun Geralt'ı canlandırmasına bayıldılar, bu nedenle Liam Hemsworth'un dördüncü sezondan görevi devralacağının duyurulması pek coşkuyla karşılanmadı.

Sanki kimsenin Hemsworth'a karşı bir şeyi yokmuş gibi değil, sadece çoğu kişi onu Geralt olarak hayal etmekte zorlanıyor, özellikle de Cavill'in tasvirinden sonra. Ancak, Stryder HD olarak da bilinen Matthew Anthony tarafından hazırlanan bir derin sahte video sayesinde , Hemsworth'un Geralt'ın zırhı ve karakteristik gümüş rengi saçlarıyla nasıl görüneceği hakkında bir fikrimiz var (teşekkürler, Eurogamer ). Kanalları, çoğunlukla filmlerde veya TV şovlarında hayran tarafından yayınlanan karakterleri tanıtan derin sahte videolara adanmıştır.

Tabii ki, birçok derin sahtekarlık gibi, biraz aptalca görünüyor, bu yüzden devam edip Hemsworth'un Geralt olarak böyle görüneceğini düşünmeyin. Dizi yapımcılarının Cavill'i kahramanca uğurlamak ve Hemsworth'u tanıtmak için bir planları olduğunu biliyoruz ; ne olduğunu görmek için beklememiz gerekecek. Dizinin ilk bölümünü çeken Lauren Hissrich, "Henry diziye çok şey kattı ve biz de bunu uygun bir şekilde onurlandırmak istiyoruz," dedi.

Hemsworth ile ilgili olarak Hissrich, "İzleyiciler için çok heyecanlıyım. Bunun bizim için yeni bir bölüm olduğunu düşünüyorum. Yeni bölümlerin yeni enerji getirdiğini ve insanların sevecekleri şeyler bulacağını düşünüyorum. Yani evet, şahsen, ben Gerçekten heyecanlıyım." Dizide Jaskier'i oynayan Joey Batey bile Hemsworth hakkında sadece olumlu şeyler söyledi. "İçindeki güç ve bunun gibi bir gösteriye yarı yolda katılma cesareti inanılmaz ve umarım herkes onun zaten gösterdiği taahhüdü bilir" dedi.

svg

Ne düşünüyorsun?

Yorumları göster / Yorum bırak

Cevap bırak

Yükleme
svg
Hızlı Gezinme
  • 01

    Witcher Deepfake, Liam Hemsworth’un Geralt Olarak Nasıl Görüneceğini Gösteriyor