Sepet güncelleme

DükkânsvgSepetiniz şu anda boş. Mağazamızı ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Şimdi Okuyoruz: Wild Hearts Geliştiricileri, Performans Sorunları İçin Garip Bir Geçici Çözüm Bulan Oyuncuya Teşekkür Etti

Yükleme

Wild Hearts Geliştiricileri, Performans Sorunları İçin Garip Bir Geçici Çözüm Bulan Oyuncuya Teşekkür Etti

Wild Hearts şimdi çıktı ve konsoldaki oyuncular Monster Hunter'ın ilk gerçek rakibinin tadını çıkarırken, PC'deki oyuncuların Erken Erişim'den bu yana performansla ilgili şikayetleri var . Ne yazık ki geliştirici Omega Force, lansmandan önce sorunu çözemedi ve bu da Steam'de bombalama olaylarının gözden geçirilmesine yol açtı . Geliştirici, bu sorunları kesin olarak çözmek için bir yama duyurdu , ancak bunun için bir tarih yok. Ancak, bir oyuncu o zamana kadar devam etmenizi sağlayacak bir geçici çözüm bulmayı başardı.

Ryan Johnson tarafından Steam forumlarında yayınlanan , onların dedikleri şekliyle bu "hasarlı geçici çözüm" gerçekten işe yaramış gibi görünüyor, sadece yorumlara değil, aynı zamanda geliştiricinin kendisine teşekkür ve teşekkürler (teşekkürler, PCGamesN ) .,

Ryan'ın gönderisinde "Neden veya nasıl olduğundan emin değilim, ancak oyunu orta ve yüksek ayarlarda indirdiğimde, yer paylaşımı 60 fps aldığımı gösteriyordu, ancak daha çok 20 gibi hissettim" dedi. arkadaşım kulaklığını taktığını ve sorunlarının ortadan kalktığını söylediğinde oyun pürüzsüzdü.

"Aynısını denedim ama olmadı. Ses ayarlarına gittim ve [stereo]'yu (varsayılan olarak açık olan) 7.1 / 5.1 olarak değiştirdim ve sorunsuz mu? Ve şimdi 60 fps'nin üzerine çıkıyorum. Ve bu aslında öyle hissettiriyor. Oyun artık oynanabilir."

Yorumlar bölümü onay ve teşekkürlerle dolu olduğundan, bu garip geçici çözüm çalışıyor gibi görünüyor. Reddit'te geliştiriciler, her durumda olmasa da bu geçici çözümün işe yaradığını onayladı . "U/ProfessionalAnimal27 ve Ryan'ın altını çizdiği bu düzeltmeyi test ediyoruz ve bazı durumlarda oyun içi Ses ayarlarında Stereo'dan 71.ch/5.1ch'e "çıkış ayarlarınızı" değiştirmenin – tekrar yapabileceğine dair raporları onayladık. , bazı durumlarda – performans iyileştirmeleri sağlar."

Gönderi, zaten 60 fps'yi aşan oyuncuların kare hızında daha fazla artış görme ihtimalinin düşük olduğunu belirtti. "Bu geçici çözümü buldukları için u/ProfessionalAnimal27 ve Ryan'a tekrar çok teşekkür ederim. Biz kalıcı bir düzeltme üzerinde çalışırken sabrınız için bunun etkilediği tüm avcılara teşekkür ederiz."

svg

Ne düşünüyorsun?

Yorumları göster / Yorum bırak

Cevap bırak

Yükleme
svg
Hızlı Gezinme
  • 01

    Wild Hearts Geliştiricileri, Performans Sorunları İçin Garip Bir Geçici Çözüm Bulan Oyuncuya Teşekkür Etti