Sepet güncelleme

DükkânsvgSepetiniz şu anda boş. Mağazamızı ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Şimdi Okuyoruz: Wild Hearts: Dreadclaw Boss Dövüş Rehberi

Yükleme

Wild Hearts: Dreadclaw Boss Dövüş Rehberi

Dreadclaw, Wild Hearts'ta bir horoza dayanan bir Kemono'dur. Tiz çığlıkları, yıkıcı pençe hamleleriyle birleştiğinde, karşı koyulması zor, öngörülemeyen ve agresif bir Kemono oluşturan şok dalgaları başlatabilir.

Ancak Dreadclaw, aşağıdaki stratejileri kullanarak yenilmez olmaktan çok uzaktır. Aşağıda, bu Kemono'nun güçlü ve zayıf yönlerine, onunla savaşmak için kullanılabilecek en iyi ekipmanlara ve sizi zafere götürecek bazı ipuçlarına ve püf noktalarına bir göz atacağız.

Dreadclaw – Güçlü ve Zayıf Yönler

 • Nitelik – Rüzgar
 • Yumuşak Parçalar – Baş, Kanatlar, Boğaz
 • Nitelik Zayıflıkları – Ateş
 • Hastalık Zayıf Yönleri – Alev Almak, Karışıklık
 • Nitelik Dirençleri – Rüzgar
 • Hastalık Dirençleri – Zehir, Yorgunluk
 • Fiziksel Etkililik – Eğik Çizgi

Genel olarak, Dreadclaw, bir Slash silahından kafasına, kanatlarına ve boğazına ateş etme konusunda en zayıf olanıdır . Alevli veya Dolaşmış rahatsızlıkları uygulamak , diğer rahatsızlıklardan çok daha etkilidir ve bu mücadeleyi biraz daha kolaylaştırabilir. Dreadclaw onlara ağır bir şekilde direndiğinden, Rüzgar özellikli silahları veya Zehir veya Yorgunluk saldırılarını kullanmaktan kaçının .

Dreadclaw ayrıca yanlarında dövüş boyunca ortaya çıkabilecek Avcı Kolu zayıf noktalarına sahiptir. Bunlardan birine kilitlenmek, Kemono'yu geri püskürtmenize izin verirken, cihaz yapmak için daha fazla Karakuri İpliği üretir . Özellikle Meşale Karakuri, Dreadclaw'ın ateş yakma konusundaki zayıflığı nedeniyle bu dövüşte oldukça etkilidir .Dreadclaw ile Savaşmak İçin En İyi Ekipman

Rüzgar özelliği nedeniyle Genç Samuray zırh seti , Dreadclaw'ın saldırılarına karşı en iyi savunmayı sağlayacaktır. Bu zırh seti, Kemono'nun en güçlü saldırılarının hasarını azaltacak yüksek Rüzgar savunmasına sahiptir .

Ateş özellikli bir silah en iyi şekilde çalışır , ancak Ağaç, Su ve Toprak da iyi seçeneklerdir. Ek olarak, Katana ve Nodachi gibi Slash tipi silahlar en fazla hasarı verecek, ancak Pummel ve Lunge silahları da ayak uydurmakta sorun yaşamayacak.

Dreadclaw – Arıza ve Hareketlerle Mücadele

Dreadclaw, sizi hazırlıksız yakaladıktan sonra saldırmaya devam edecek ve ayaklarınızı yeniden kazanmak için çok az yer bırakacak hızlı ve agresif bir Kemono'dur. Ancak, onun saldırılarından kaçabilirseniz, Dreadclaw'ın istismar edilebilecek birkaç açıklığı vardır .

Dreadclaw'ın en yaygın saldırısı, pençe hamlesidir. Kemono , pençeleri açık halde size doğru dalmadan önce hafifçe havaya sıçrayacaktır . Daha sonra bu saldırıyı tekrarlayarak sizi tekrar hedeflemek için yeniden konumlanacaktır . Ancak, ikinci saldırı ıskalarsa, Dreadclaw yere düşecek ve kendisini saldırılara açık hale getirecektir.

Eşit derecede yaygın bir saldırı, çok daha az ölümcül olmasına rağmen, üçlü gagalamasıdır. Dreadclaw, her saldırıda hafifçe ileri doğru hareket ederek arka arkaya üç kez ön tarafını gagalayacaktır . Bu hareket sırasında Kemono'nun arkasına geçebilirseniz , animasyon bitene kadar bir saniyeliğine karşı atak yapmakta özgürsünüz.

Dövüş boyunca, Dreadclaw doğrudan altındaki alanı yere vurmadan önce bir an havada kalacak . Bu saldırı yüksek hasar verebilir, ancak Dreadclaw yere vururken bir Crate Karakuri ile yuvarlanarak veya havaya atlayarak atlatabilirseniz büyük bir açıklık bırakır.

Dreadclaw'ın en yıkıcı saldırılarından biri ses patlamasıdır . Dreadclaw çok az bir uyarıyla ağzından sonik bir şok dalgası salacak ve anında düz bir çizgideki bir alanı önüne doğru patlatacak . Bu saldırının geleceğini görmek zor, ancak Dreadclaw'ın başka ön tabanlı saldırıları olduğu için, en iyisi yine de doğrudan onun önünde durmaktan kaçınmaktır .

Öfkelendiğinde Dreadclaw daha da tehlikeli olacaktır. Kanatları büyüyecek ve hafifçe parlayacak ve saldırıları daha sert vuracak ve daha hızlı çıkacak . Bu aşamadaki temel fark, Dreadclaw'ın sürekli olarak havaya uçması ve size yukarıdan pelet dalgaları ateşlemesidir. Dreadclaw bir süre havada kalacak, bu şekilde saldıracak veya kafasıyla size saldıracak . Ancak, bir sütuna üç Meşale yerleştirilerek oluşturulan Havai Fişek Karakuri'yi kullanarak , Dreadclaw'ı gökten düşürebilir ve saldırmanız için büyük bir açıklık yaratabilirsiniz.

Öfkeli aşamasında, Dreadclaw'ın pençe dalışı art arda üç kez kullanılacak ve size isabet etmezse üçüncüsünde başarısız olacaktır. İlk ikisinden kaçındıktan sonra üçüncü dalışa dikkat edin ve üçüncü dalıştan sonra yere düştüğünde saldırıya hazır olun.

Dreadclaw ayrıca, hızla size doğru dalmasını sağlayacak bir hava saldırısına sahiptir. Bu saldırı size çarparsa, kaçınılmaz bir hasar vererek sizi bu süre boyunca yerinde kilitler. Bu saldırıdan kaçarken özellikle dikkatli olun, çünkü vurulursanız ondan kurtulamazsınız .

Dreadclaw – Damlalar ve Malzemeler

Dreadclaw, onu yendikten sonra aşağıdaki malzemeleri bırakacaktır. Bunlar, Roaming Bard zırh setinin yanı sıra çeşitli silah yükseltmelerini yapmak için çoğunlukla Spineglider malzemeleriyle birlikte kullanılır.

 • Korku Pençesi Corona
 • Korku Pençesi Görünümü
 • Korku Pençesi Pençesi
 • Dreadclaw Orak Tüyü
 • Nadir Dreadclaw Tüyü
 • Dolaşan Ozan Gözyaşları
 • Gezici Ozan Kemono Kanı
 • Küçük Zefir Kristali
svg

Ne düşünüyorsun?

Yorumları göster / Yorum bırak

Cevap bırak

Yükleme
svg
Hızlı Gezinme
 • 01

  Wild Hearts: Dreadclaw Boss Dövüş Rehberi