Sepet güncelleme

DükkânsvgSepetiniz şu anda boş. Mağazamızı ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Şimdi Okuyoruz: Venom, Spider-Man ve The Midnight Suns ile Takım Oluşturuyor 23 Şubat

Yükleme

Venom, Spider-Man ve The Midnight Suns ile Takım Oluşturuyor 23 Şubat

Deadpool'un ekibe katılmasının üzerinden çok uzun zaman geçmemiş olabilir, ancak Marvel's Midnight Suns, Venom'un önümüzdeki hafta 23 Şubat'ta piyasaya sürüleceğini duyurdu. onu savaş alanında nasıl kullanabileceğinize dair genel bir fikrin yanı sıra sizi hoş ve ilgi çekici kılmak için bazı genel hikaye vuruşları

Fragmanda, Venom'un simbiyotik güçlerini uzaktan bir düşmanı yakalamak için kullandığını ve ayrıca farklı bir düşmanı çevresel bir tehlikeye atmak için Web Toss adlı bir yetenek kullandığını görüyoruz. Venom ayrıca, kısaca bir tür gözetleme kurulumu olduğunu gördüğümüz Whipser Web adlı yeni bir Abbey yükseltmesi getirecek. Hatta Eddie Brock'un Örümcek Adam gibi diğer karakterlerle konuşmasını çok daha az tehdit eden birkaç bölüm görüyoruz.

Takip etmediyseniz, Venom, Midnight Suns'a eklenecek ikinci DLC karakteridir; ilki, üç haftadan biraz daha uzun bir süre önce eklenen Deadpool'dur. Ekibe katılan bir sonraki karakter Morbius olacağından ve onu yakından takip eden Storm olacağından, o da son olmayacak. Firaxis, bu karakterlerin çıkış tarihlerini henüz açıklamadı, ancak Deadpool ve Venom arasındaki zaman farkı bir şeyse, muhtemelen çok uzakta olmayacaklar.

Midnight Suns ile ilgili diğer haberlerde, The Midnight Suns'ın başlangıçta işleri başlatmak için çok daha fazla ekip üyesine sahip olacağı ortaya çıktı. Oyun tasarımcısı Jake Solomon kısa süre önce Firaxis'in oyunun başlangıçta temel oyunda sahip olduğu 14 kahraman yerine 25 kahramanı içermesini planladığını açıkladı. Kahraman sayısının, 25 kahraman yaratmanın yol açacağı iş yüküne büyük ölçüde geri ölçeklendirilmesi gerekiyordu, ancak oyunun orijinal plana bağlı kalması durumunda başka hangi kahramanlara sahip olabileceğini hayal etmek eğlenceli.

svg

Ne düşünüyorsun?

Yorumları göster / Yorum bırak

Cevap bırak

Yükleme
svg
Hızlı Gezinme
  • 01

    Venom, Spider-Man ve The Midnight Suns ile Takım Oluşturuyor 23 Şubat