Sepet güncelleme

DükkânsvgSepetiniz şu anda boş. Mağazamızı ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Şimdi Okuyoruz: Overwatch 2’nin Şimdiye Kadarki En Garip Hatası, Oyuncuları Kendi Takımlarına Karşı Çeviriyor

Yükleme

Overwatch 2’nin Şimdiye Kadarki En Garip Hatası, Oyuncuları Kendi Takımlarına Karşı Çeviriyor

Overwatch 2 ve Call of Duty: Modern Warfare 2 gibi oyunlarla ilgili olan şey, dengesiz veya biraz bozuk olsa bile, yine de takımınızla birlikte atlamak için harika zaman geçireceğinizdir. Düşman ekibini koordineli bir şekilde alt etmenin heyecanını hiçbir şey yenemez. Ve sonuçta her şey bununla ilgili – arkadaşlarla iyi vakit geçirmek. Ancak, bir oyun sadece bunu sizden almakla kalmaz, aynı zamanda sizi arkadaşlarınızla karşı karşıya getirirse ne olur?

Overwatch 2'nin piyasaya sürülmesinden bu yana tespit ettiğimiz en tuhaf hatalardan birinde, oyuncular kendilerini birdenbire düşman takımın yerine geçmiş halde buluyorlar. Kazanıyorsanız ve aniden kendinizi kaybederken bulmanızın ne kadar sinir bozucu olacağını hayal edin. Ya da arkadaşlarınızla oynamak ne kadar eğlenceliydi ama şimdi maalesef onları vurmanız gerekiyor. Bu yeni değil, ancak çok özel durumlarda oluyor – düşman takımdan bir oyuncu ayrıldığında, bir hata oyunu tetikleyerek sizi sayıları telafi etmek için rakip takıma değiştiriyor.

Ancak PCGamesN tarafından tespit edilen bu son olay oldukça komik. Aleksey, "Başlangıçta, bir nedenden dolayı beni sadece düşman takımında tuttuğunu düşündüm, ancak sekmeyi dikkatlice kontrol ettikten sonra, her iki düşman desteğini de takımıma koyduğunu fark ettim," dedi. olmuş. "Ayrıca eğlenceli bir gerçek: Kaybettik, sonra POTG'yi aldım ve bu benim takımımdayken oldu; Başka bir eğlenceli gerçek: Maç bittiğinde sonsuz bir yükleme ekranına girdim ve sonra beni başka bir ekrana soktu. oyun."

Yorumlar, Overwatch 2'nin lansmanından bu yana ne kadar hatalı ve bozuk olduğu göz önüne alındığında, en ufak bir şaşırmayan insanlar tarafından dolduruldu. Blizzard, dengelemeyle ilgili şikayetlerin yanı sıra bu sorunları çözmeyi taahhüt etti, ancak işler kaplumbağa hızıyla ilerliyor gibi görünüyor. 8 Ocak'ta oyuncuların adil olmayan çöpçatanlık hakkında şikayet ettiklerini bildirdik . Ancak, sorunun düzeltilmesi için iki yamaya ihtiyacı varmış gibi görünüyor, ikincisi daha dün geldi.

svg

Ne düşünüyorsun?

Yorumları göster / Yorum bırak

Cevap bırak

Yükleme
svg
Hızlı Gezinme
  • 01

    Overwatch 2’nin Şimdiye Kadarki En Garip Hatası, Oyuncuları Kendi Takımlarına Karşı Çeviriyor