Sepet güncelleme

DükkânsvgSepetiniz şu anda boş. Mağazamızı ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Şimdi Okuyoruz: Overwatch 2 Çöpçatanlık Düzeltmesini Tekrar Sunuyor

Yükleme

Overwatch 2 Çöpçatanlık Düzeltmesini Tekrar Sunuyor

3. sezonun başlangıcından beri Overwatch 2 oyuncuları , oyunun çöpçatanının biraz kontrolden çıkmasından şikayet ediyor . Maç eşleştirici önceki sezonların tüm sonuçlarını görmezden geliyor gibi göründüğü için, ilk 500’e kadar yüksek oyuncular altın seviyeli maçlara yerleştiriliyordu. Bu, doğal olarak, Overwatch 2’nin sakat çöpçatanının yanlış tarafında yakalananların ağızlarında kötü bir tat bırakan bazı patlamalarla sonuçlandı.

Blizzard en azından bu önemli konuda oyuncuları dinliyor. Bu haftanın başlarında, Overwatch 2 oyun direktörü Aaron Keller, oyunlara biraz adalet getirmek için bir maç eşleştirici güncellemesinin kullanıma sunulduğunu duyurdu.

“Bugün erken saatlerde, çok daha düşük beceri düzeyindeki oyuncuların daha yüksek beceri düzeyine sahip oyunlara çekilmesine neden olan bir sorun için düzeltmeler sunmaya başladık” dedi . “Bağlam olarak, S3’te eşleştirmede birkaç değişiklik yaptık. Bunları ve etkilerini (genel olarak, gerçekten olumlu) bir sonraki blog güncellemesinde ele alacağız. Bu değişikliklerin bir yan ürünü, altın oyuncuları GM lobilerine çekmekti. Bu düzeltmelerin nedeni buydu. hedeflenen.”

Ancak, güncellemenin amaçlanan etkiye sahip olduğu görünmüyor. Hayranlar hala platin ve elmas dereceli oyuncuların büyük usta ve usta oyuncularla karşı karşıya geldiği oyunlardan bahsederken , diğerleri altın seviye oyuncuların elmaslarla mücadele etmek zorunda kaldıklarını söylüyor . Bazı oyuncular, Blizzard’ı adil bir eşleşme bulmak yerine sıraya girme süresine öncelik vermekle suçluyor , diğerleri ise çöpçatan adil bir oyun bulmaya çalışırken uzun süre beklemekten şikayet ediyor .

Uzun ve kısa, Overwatch 2’nin çöpçatanı hala bir karmaşa ve görünürde bir sonu yok. Artı tarafta, benzer düşünen ve toksik olmayan Overwatch 2 oyuncularını bulmanıza yardımcı olacak yeni bir araç var . Buna team.gg denir ve kaydolan herkesten doğru takım arkadaşlarıyla eşleşmenizi sağlayacak şaşırtıcı derecede eksiksiz bir profil oluşturmasını ister.

svg

Ne düşünüyorsun?

Yorumları göster / Yorum bırak

Cevap bırak

Yükleme
svg
Hızlı Gezinme
  • 01

    Overwatch 2 Çöpçatanlık Düzeltmesini Tekrar Sunuyor