Sepet güncelleme

DükkânsvgSepetiniz şu anda boş. Mağazamızı ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Şimdi Okuyoruz: Kojima, Death Stranding 2’nin Kayıtlarının Başladığını Doğruladı

Yükleme

Kojima, Death Stranding 2’nin Kayıtlarının Başladığını Doğruladı

Death Stranding 2 resmi olarak üzerinde çalışılıyor ve Hideo Kojima oyunun senaryosu , nasıl ortaya çıktığı ve dahil olan insanlar hakkında oldukça fazla konuşsa da, geliştirme aşamasında ne kadar ilerlediği hakkında hala pek bir şey bilmiyoruz. aslında öyle Geçen yıl The Game Awards sırasında duyurulmasına rağmen, hala bir çıkış yılımız bile yok, yani oyunun gerçekten mağaza raflarında olduğunu görmemiz yıllar alabilir.

Ancak Hideo Kojima, Japonca Twitter hesabı aracılığıyla (teşekkürler GamesRadar ) sahne arkasına kısa bir bakış atarak Death Stranding 2 kayıtlarının resmi olarak başladığını ortaya koydu. Kojima, hayranların inceleyebilmesi için dört sahne arkası fotoğrafı paylaştı, ilki bir kayıt odasına açılan kapının görüntüsü. Ayrıca süslü bir yüz yakalama kulaklığı, bir kayıt kabininde Léa Seydoux ve bir şey üzerinde çalışan bir DS2 ekibinin görüntüsünü alıyoruz.

Death Stranding hayranları, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, en iyi yaptıkları şeyi yapıyorlar, yani ne kadar sıkıcı olursa olsun her ayrıntıyı anlatmak ve Kojima'nın ne pişirdiğine dair bir fikir edinmeye çalışmak. Bir tür karakteri tasvir ediyor gibi görünen son derece bulanık bir ekranı fark etmeyi başaran bir hayran bile var, ancak bunun Death Stranding 2'den mi yoksa tamamen başka bir şeyden mi olduğunu söylemek tam anlamıyla imkansız.

Spekülasyon yapabileceğimiz şey, bunun gelişme açısından ne anlama geldiğidir. Léa Seydoux kadar büyük seslendirme sanatçıları hala başlık için satırlar kaydediyorsa, geliştirmenin oldukça erken olduğunu güvenle varsayabiliriz. Ses hatları genellikle önce sıralanır, ardından geliştirmelerin büyük kısmı gelir, bu nedenle oyunun 2024'te piyasaya sürüldüğüne dair son raporlar doğru olabilir, ancak 2025'te bir sürüm kesinlikle söz konusu değil. Şimdilik yapabileceğimiz tek şey, Kojima tarafından paylaşılan bir sonraki fotoğraf grubunu beklemek ve içlerinde biraz daha önemli bir şeyler olmasını ummak.

svg

Ne düşünüyorsun?

Yorumları göster / Yorum bırak

Cevap bırak

Yükleme
svg
Hızlı Gezinme
  • 01

    Kojima, Death Stranding 2’nin Kayıtlarının Başladığını Doğruladı