Sepet güncelleme

DükkânsvgSepetiniz şu anda boş. Mağazamızı ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Şimdi Okuyoruz: Genshin Impact Sürüm 3.5 İki Yeni Oynanabilir Karakter ve Çeşitli Etkinlikler Ekliyor

Yükleme

Genshin Impact Sürüm 3.5 İki Yeni Oynanabilir Karakter ve Çeşitli Etkinlikler Ekliyor

En son Genshin Impact güncellemesi iki yeni karakter, Dehya ve Mika getiriyor ve Windblume Festivali'nin geri dönüşünü görüyor.

Dehya, beş yıldızlı bir Pyro Claymore kullanıcısıdır. Sumeru hikayesi boyunca aktif olarak uzun süredir kadro üyesidir. Dehya, düşmanlar hasar aldığında AoE Pyro hasarına neden olan Fiery Sanctum alanları yerleştirebilir. Ayrıca partideki diğer karakterlere verilen zararı kendi üzerine alarak hafifletir. Element patlamasını etkinleştirmek, yumruklarıyla ekstra ateş hasarı verebileceği bir Alevli Dişi Aslan durumuna girmesini sağlayacaktır.

Mika, dört yıldızlı bir Cryo Polearm kullanıcısıdır. Ayrıca bir tatar yayı kullanır ve böylece düşmanlara menzilden saldırabilir. Diğer parti üyeleri, Mika'nın yanındayken artırılmış bir saldırı silahından yararlanacak. Temel yeteneği, diğer parti üyelerine de daha yüksek fiziksel hasar verecektir. Elemental patlaması diğer parti üyelerini iyileştirir ve parti üyelerinin normal saldırılar gerçekleştirerek sağlık kazanmalarını sağlayan Eagleplume durumunu verir.

Windblume festivalinde fotoğrafçılık yarışmaları, ritim oyunu ve zamanlı yarış yarışmaları gibi çeşitli mini oyunlar yer alır. Festivale katılım size özel dört yıldızlı Claymore, Postalı Çiçek kazandıracak. Vibro-Crystal Verification meydan okuma etkinliği aracılığıyla da savaşlara katılabilirsiniz. Özel savaşta kullanabileceğiniz bir etki yaratmak için Verici kristallerini Alıcı kristalleriyle birleştirin. Doğru strateji ile düşmanları kolaylıkla alt edebilir ve ödüller kazanabilirsiniz.

Diğer güncellemelerde olduğu gibi, Genius Invocation TCG'nin Hararetli Savaş Modu adı verilen sınırlı sayıdaki bir modu artık mevcut. Tamamlanan her Archon Quest, size fazladan bir Intertwined Fate kazandıracak. Prime hesabınızı Genshin Impact'e bağlarsanız, Prime Gaming üyeleri bir "Wings of the Starlit Feast" alacaklardır.

svg

Ne düşünüyorsun?

Yorumları göster / Yorum bırak

Cevap bırak

Yükleme
svg
Hızlı Gezinme
  • 01

    Genshin Impact Sürüm 3.5 İki Yeni Oynanabilir Karakter ve Çeşitli Etkinlikler Ekliyor