Sepet güncelleme

DükkânsvgSepetiniz şu anda boş. Mağazamızı ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Şimdi Okuyoruz: Fortnite, Sam Wilson Captain America’nın Eklendiğini Onayladı

Yükleme

Fortnite, Sam Wilson Captain America’nın Eklendiğini Onayladı

Avengers: Endgame'de Thanos'un Kaptan Amerika'ya girdiği o sahneyi biliyorsunuz, o daha sonra Sam Wilson'dan "Solunuzda" diyen bir radyo mesajı alıyor ve tiyatrodaki herkes çıldırıyor? Bu tam olarak aynı şey değil ama Fortnite sonunda Sam Wilson'ın Kaptan Amerika versiyonunu oyuna ekledi. Yeni Şapka artık tüm aksesuarlarıyla birlikte Fortnite Eşya Mağazasında. Bu eklemeye Fortnite'ın en yeni kahramanı BriteStar eşlik ediyor.

Açıklamada , "Kalkanı almak kolay bir iş değil. Donanımlı ve savaşa hazır Kaptan Amerika – Sam Wilson (MCU) Kıyafeti, hem Sırt Süsleri hem de Kazma olan Cap's Shield ile birlikte gelir" yazıyor . "Ve Wakandan Tasarım Grubu tarafından yeniden yaratılan EXO-7 Falcon Wings Glider, Öğe Mağazasında da mevcuttur."

Ancak, artık hepimiz Sam'e aşinayız. Gözümüze çarpan BriteStar. Epic, "BriteStar Outfit, hem Back Bling hem de Kazma olarak çalışan Brite Shield ile birlikte gelir" diyor. "BriteStar'ın varsayılan Tarzının yanı sıra Kıyafet, Kırmızı Brite ve Mavi alt Tarzını içerir. Kalkanınızın eşleşmesini istiyorsanız endişelenmeyin – Brite Kalkan Sırt Süsü/Kazması da aynı alternatif Tarza sahiptir. Bombacısını kullanın. Ekstra bir yetenek için Locker'daki ceket!"

Bununla birlikte, bu eklemeler gerçekten şaşırtıcı değil, çünkü veri madencileri ilk önce onu aldılar , bu da Item Shop'un yeni bir işbirliği için bir banner ayırdığını ve Captain America ile ilgili öğeler eklediğini ortaya çıkardı. Açıkça görülüyor ki Epic Games, bu veri madencilerinin yaklaşmakta olan içeriği ifşa etmesiyle ilgili bir sorun yaşamıyor çünkü artık pazarlamanın başka bir düzeyi haline geldi – öyle ki karakter birkaç saat önce bir Tweet aracılığıyla ortaya çıktı.

Orijinal Cap'e gelince, onu yakında Amy Hennig ve Skydance Media'nın 40'larda geçen bir oyununda göreceğiz . Steve Rogers, 2. Dünya Savaşı sırasında Hydra'yı yenmek için zamanın Kara Panteri Kral Azzuri ile birlikte çalışacak. Bir üye olan Gabriel Jones'un da onlara katılacağı dışında evet itibariyle daha fazla ayrıntıya sahip değiliz. Uluyan Komandoların ve o dönemde Wakanda'nın kraliçesi olan Nanali.

svg

Ne düşünüyorsun?

Yorumları göster / Yorum bırak

Cevap bırak

Yükleme
svg
Hızlı Gezinme
  • 01

    Fortnite, Sam Wilson Captain America’nın Eklendiğini Onayladı