Sepet güncelleme

DükkânsvgSepetiniz şu anda boş. Mağazamızı ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Yükleme

Disney Plus Buna Değer mi?

Disney Plus , ilk olarak 2019'da kullanıma sunulan nispeten yeni bir yayın hizmetidir. Bu platformda, Marvel ve Star Wars gibi seriler de dahil olmak üzere Disney'e ait çeşitli içerikleri izleyebilirsiniz. Birçok kişinin birden fazla hizmete abone olduğu bir akış dünyasında yaşıyoruz.

Bu, bir Disney Plus aboneliğinin buna değip değmeyeceğini merak etmenize neden olabilir. Burada, incelemelere ve Disney Plus'ın maliyetine bakacağız. Amacımız, bir aboneliğin buna değip değmeyeceğine karar vermenize yardımcı olmaktır. İlk olarak, bu akış platformunun bir incelemesini gözden geçirelim.

Gözden geçirmek

Disney Plus, Disney'in sahip olduğu her şeyi kapsar. Buna klasik Disney şovları ve filmleri ile daha yeni içerik dahildir. Disney Plus'ın şu anda yeni Marvel ve Star Wars içeriği bulabileceğiniz tek platform olduğunu unutmamak önemlidir.

Bu akış platformu, mobil cihazlarda ve PC'de ve ayrıca Xbox ve PlayStation gibi oyun konsollarında kullanılabilir. Sinemalarda gösterime girdikten kısa bir süre sonra, abonelik ücreti ödemeden filmleri evinize getiriyor. Buna ek olarak, Disney Plus'ta özel sahneler ve röportajlar bulabilirsiniz. Star Wars yapımına dair birkaç sahne arkası görünümü var, bizi çekim sürecinden geçiriyor ve kullanılan setlere daha yakından bakıyor.

Kıdemli Haber Yazarı Josh Coulson , TheGamer'da Disney Plus'ın artık 4K video akışını destekleyen PlayStation 5'te yeniden piyasaya sürüldüğünü yazdı . Ekim 2022 itibariyle, PS5'te yayın yapanlar, konsola yakışır şekilde daha net bir videonun keyfini çıkarabilir.

Disney Plus, bazı gerçekten olağanüstü performanslara da ev sahipliği yapıyor. En son Andor şovu, en popüler olarak Yüzüklerin Efendisi'nde Gollum'u oynamasıyla tanınan Andy Serkis'i sergiledi. Öne Çıkan Editör Andrew King, bu Disney Plus performansının parlak bir incelemesini yazdı .

Çalışmalarıyla meşgul olduğum 21 yılda, Andy Serkis bana insani duyguların tüm yelpazesini hissettirdi.

She-Hulk gibi orijinal şovlar, MCU'ya yepyeni bir bakış açısı getiriyor ve Andrew King ayrıca "She-Hulk, ikinci bir sezona en çok ihtiyaç duyan MCU dizisidir" diyor . Disney Plus'ta She-Hulk'un harika bir süper kahraman komedisine dönüştüğünü görebiliriz. Neyse ki, üreticilere bunu yapma fırsatı verildi.

Genel olarak, Disney Plus, onu diğer birçok platformun üzerine çıkaran güçlü içerikle dolu görünüyor. Disney Plus'ı belirli bir şov için izlemek yerine, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir içerik kataloğunuz var. Marvel ve Star Wars içeriklerini izleyebileceğiniz tek yer; Bunlardan herhangi birinin hayranıysanız, Disney Plus çok önemlidir.

Not: Platforma gelen yeni içeriğin büyük çoğunluğunun Marvel ve Star Wars ile ilgili olduğunu unutmayın.

Zaman Harcaması

Bir akış platformu olarak, Disney Plus'ı izleyerek sınırsız zaman geçirebilirsiniz. Her zaman yeni bir şov veya film çıkıyor ve ilerlemeniz için birikmiş bir içerik yığını var.

İzlemeye ayırdığınız süre, istediğiniz kadar az veya çok olabilir; iki abonelik seçeneği size sınırsız görüntüleme süresi sağlar.

Maliyet

Şu anda abone olabileceğiniz iki abonelik var. Aşağıda, her bir aboneliği ve neleri içerdiğini inceleyebilirsiniz.

Aboneler Ne Diyor?

Marvel, Star Wars ve Klasik Disney İçeriği Hayranları İçin Buna Değer – Ben Jessey

Bazen Disney her şeye sahipmiş gibi görünse de, DisneyPlus durumun böyle olmadığını kanıtlıyor. Bunun nedeni, platforma gelen hemen hemen her büyük yeni dizinin ya Marvel ya da Star Wars evrenlerinde geçmesidir. Bu serilerin hayranı değilseniz, genellikle platforma özel olmayan programların yeni bölümleri dışında yeni içerik yolunda çok fazla bir şey bekleyemezsiniz.

Yine de inanılmaz bir klasik içerik birikimi var. Yani, Marvel, Star Wars, klasik Disney ve hatta Fox'un sahip olduğu eski dizilerin (nerede yaşadığınıza bağlı olarak) hayranıysanız, kesinlikle buna değer. Daha çok genel bir eğlence hayranıysanız, daha çeşitli hizmetler var.

Marvel Hayranları İçin Olmazsa Olmaz Bir Şey – Jacqueline Zalace

Disney Plus temelde Marvel merkezidir. Bir aboneliğe sahip olmak hiç akıllıca değildir ve serinin hayranıysanız kesinlikle buna değer. Sinemalarda gösterime girdikten sonra eklenen yeni MCU filmleriyle, sinema biletlerine daha fazla para harcamadan en yeni içeriği yakalamanın harika bir yolu.

Disney Plus yalnızca birkaç ilgi alanına hitap etse de, Marvel ve Star Wars'a ek olarak çok miktarda mevcut içerik vardır ve size bol bol yeni içerik sunar.

Ek olarak, yalnızca iki abonelik var ve Premium sürüm, özellikle Hulu'nun ayda 14,99 ABD dolarına mal olan reklamsız aboneliğiyle karşılaştırıldığında çok pahalı değil.

Değer İlgi Alanlarınıza Bağlıdır – Helen Ashcroft

Star Wars ve Marvel hayranları için buradaki değer inanılmaz. Tüm Star Wars filmlerini ve MCU'nun çoğunu izleyebilirsiniz. Bunların kalitesi değişse de, her iki franchise için de orijinal seriler var.

Pixar severler gibi klasik Disney filmlerinin hayranları da burada keyif alacak çok şey bulacaklar. Birleşik Krallık'ta, National Geographic'in yanı sıra bir dizi 20th Century Fox ve ABC içeriği içeren Star'a da erişebilirsiniz.

Ancak, kendinizi Star Wars ve Marvel serilerine ya da çok çeşitli klasiklere kaptırmak istemiyorsanız, bu kısa süreli bir abonelik olabilir.

Old School Hayranları İçin Belki de En İyi Hizmet – David Duffy

Disney Plus, Marvel, Star Wars ve benzerlerinin mega bayiliklerinin hayranları için ideal olsa da, Disney imparatorluğunun devasa boyutu sayesinde biraz nostalji arıyorsanız da harika bir hizmettir.

Hizmetin Yıldız bölümü aracılığıyla, akla gelebilecek her türü kapsayan pek çok klasik film ve TV dizisi bulacaksınız. Face/Off ve The X-Files gibi 90'ların temellerinden The French Connection gibi cesur polis dramalarına kadar, kendinizi iyi hissettiren eğlence dilimini Paramount Plus dışındaki herhangi bir yerden bulma olasılığınız çok daha yüksektir.

svg

Ne düşünüyorsun?

Yorumları göster / Yorum bırak

Cevap bırak

Yükleme
svg
Hızlı Gezinme
  • 01

    Disney Plus Buna Değer mi?