Sepet güncelleme

DükkânsvgSepetiniz şu anda boş. Mağazamızı ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Şimdi Okuyoruz: Destiny 2, Ödeme Yapmadığınız sürece Diğer Karakterlere Işık Düşmesini Atlamanıza İzin Vermeyecek

Yükleme

Destiny 2, Ödeme Yapmadığınız sürece Diğer Karakterlere Işık Düşmesini Atlamanıza İzin Vermeyecek

Destiny 2'nin Beyond Light genişlemesine geri döndüğümüzde , üç Muhafızınızın hepsinde Stasis alt sınıfının kilidini açmak istiyorsanız, kampanyayı esasen üç kez yeniden oynamanız gerekiyordu. İyi bir kampanyaydı, ancak kesinlikle olması gerekenden çok daha uzun süre yıpranan kısımlar vardı. Bungie sonunda, öğütmeye biraz yardımcı olmak için Stasis Fragments ve Aspects'in kilidini açma gereksinimlerini düşürdü, ancak hala üç karakterin hepsinde Stasis'in kilidi açılmamış bazı Muhafızlar var.

Bu, Lightfall'da değişecek. Dünkü TWAB'de duyurulduğu üzere Bungie, biraz gümüş toplamanız koşuluyla Lightfall harekâtını atlamanıza izin verecek yeni bir tür karakter güçlendirici sunuyor.

Lightfall'da bir yerine iki karakter güçlendirici olacak. İlki, Destiny 2'de zaten var olan normal seviye tabanlı karakter güçlendirici olacak. Yan karakterlerinizi yumuşak seviye sınırına çıkarmak için 200 gümüş ödeyebileceğiniz yer burası. İkincisi, "Lightfall Campaign Skip Boost" olarak adlandırılır ve bu, şebekeniz dışında yeni Strand alt sınıflarının kilidini açmak için Lightfall kampanyasını tekrar oynatmayı atlamak için ödeme yapmanızı sağlar.

Ana hattınızdaki yumuşak seviye sınırına da ulaşmadığınız sürece, bu atlamayı kullanarak ana dışındaki Muhafızlarınızda mutlaka bir seviye artışı elde etmeyeceğinizi unutmayın. Bungie, kampanyayı yaptığınız için alacağınız öğeler ve yükseltme malzemeleri gibi tüm ödülleri de atlayacağınızı ve ilgili zaferlerden hiçbirini almayacağınızı belirtiyor.

Yeni ücretli kampanya atlamasına verilen tepkiler biraz karışık. Birçoğu, kampanya atlamanın temelde diğer MMO'ların halihazırda yaptıklarından farklı olmadığını ve kimseye haksız bir avantaj sağlamadığını, dolayısıyla bununla ilgili bir sorunları olmadığını söylüyor. Tek yaptığınız, içeriği ezip geçmemek için para ödemek. Bununla birlikte, diğerleri, biraz daha oyuncu dostu bir seçeneğin, hesap genelinde kampanya ve Strand ilerlemesinin kilidini açarken aynı zamanda oyunculara kampanyayı ve hatta isterlerse belirli görevleri yeniden oynama seçeneği sunacağını belirtiyor .

svg

Ne düşünüyorsun?

Yorumları göster / Yorum bırak

Cevap bırak

Yükleme
svg
Hızlı Gezinme
  • 01

    Destiny 2, Ödeme Yapmadığınız sürece Diğer Karakterlere Işık Düşmesini Atlamanıza İzin Vermeyecek