Sepet güncelleme

DükkânsvgSepetiniz şu anda boş. Mağazamızı ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Şimdi Okuyoruz: Battlefield 2042, Sınıf Tabanlı Sisteme Döndükten Sonra Son Uzmanını Aldı

Yükleme

Battlefield 2042, Sınıf Tabanlı Sisteme Döndükten Sonra Son Uzmanını Aldı

EA , Battlefield 2042'nin dördüncü sezonunun yolda olduğunu duyurdu . "Eleventh Hour" olarak adlandırılan önümüzdeki sezon, Battlefield 2042'nin geçen ay sınıf tabanlı bir sisteme dönmesinin ardından yeni bir harita, yeni bir zırhlı araç, bazı yeni silahlar ve oyuna son uzmanı getirecek.

Battlefield 2042, tümü benzersiz ekipman ve yeteneklerle donatılmış belirli uzmanların geldiği, sınıf tabanlı bir oyundan karakter tabanlı bir oyun haline geldiği için seriden bir sapmaydı. Tüm bu uzmanlar Battlefield'ın geleneksel dört sınıfına atandığında 3.2 güncellemesiyle değişti: Saldırı, Mühendis, Keşif ve Destek. Her sınıfın kendi ekipman seti ve aralarından seçim yapabileceğiniz silah yeterlilikleri vardır, ancak kendi özel uzmanlık yeteneklerini korur.

4. Sezon: Eleventh Hour'un yeni uzmanı , X6-Sızma Cihazı ile birlikte gelen İspanyol asıllı Recon sınıfı bir asker olan Camila Blasco olacak. X6, yere yerleştirildiğinde aktif tespit teknolojisini bozar ve düşman ekipmanının kilitlenmesini önler. Ayrıca, hızlı ve kolay imha için yakındaki karşıt teknolojiyi de ortaya çıkarır. Blasco aynı zamanda bir Pusu Uzmanıdır ve harekete dayalı araçlarla tespit edilmesini imkansız hale getirir.

Tüm Recon-sınıfı uzmanlarda olduğu gibi, Blasco da keskin nişancı tüfekleriyle daha iyi olmak için Constant Stead Scope yeteneğine ve işaretin yerleştirildiği her yerde dostların ortaya çıkmasını sağlayan Insertion Beacon'a sahiptir.

Eleventh Hour, yeni uzmanın yanı sıra yeni bir harita da getiriyor: Flashpoint. Güney Afrika çöllerinde yer alan bu yeraltı araştırma tesisi, bu birbirine bağlı kompleksin içinde yakın plan ve kişisel dövüşler vaat ederken, yer üstü dövüşler daha orta ve uzun menzilli çatışmalar olacak.

Yeni silahlar arasında AC9 hafif makineli tüfek, RM68 saldırı tüfeği (yerleşik bir bastırıcı ile), RPT-31 LMG ve Super 500 ikincil av tüfeği yer alıyor. CAV-Brawler, bir minigun ve bir otomatik topun yanı sıra dostların ateş etmesi için çok sayıda kapakla donanmış olarak gelir. Ayrıca 100 kademeli premium ve ücretsiz içerik içeren yeni bir savaş bileti de olacak.

4. Sezon: Onbirinci Saat 28 Şubat'ta başlıyor.

svg

Ne düşünüyorsun?

Yorumları göster / Yorum bırak

Cevap bırak

Yükleme
svg
Hızlı Gezinme
  • 01

    Battlefield 2042, Sınıf Tabanlı Sisteme Döndükten Sonra Son Uzmanını Aldı