Sepet güncelleme

DükkânsvgSepetiniz şu anda boş. Mağazamızı ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Şimdi Okuyoruz: Apple Kalem Bu Hafta Sonu Büyük İndirim Aldı

Yükleme

Apple Kalem Bu Hafta Sonu Büyük İndirim Aldı

Apple’ın iPad’leri, özellikle Apple Pencil kullanıyorsanız, dijital sanat yaratmak için inanılmaz platformlardır. Bu yüksek teknoloji ürünü kalem, yalnızca bir kalem gibi görünmekle kalmaz, aynı zamanda çalışır ve kaleme yakın bir his verir. Genellikle ekstra pahalıdırlar, ancak tatil hafta sonu boyunca Best Buy , Amazon ve Target dahil olmak üzere büyük perakendecilerde büyük bir indirimle bir tane alabilirsiniz .

Apple Kalem (2.nesil)

Apple Kalem (1.nesil)

Apple Pencil’ın her iki nesli de satışta. İkinci nesil model, geçen yıl Kara Cuma sırasında gördüğümüz en iyi anlaşma olan 130 $ ‘lık perakende fiyatından 89 $’ a satılıyor. Apple Pencil’ın bu sürümü, önceki modele göre daha modern bir şekle ve hisse sahiptir. Düz kenarlı tasarım, iPad’inize manyetik olarak takılmasını sağlar, nispeten hızlı şarj olur ve çok güçlü bir pil ömrüne sahiptir.

Daha yuvarlak bir tasarıma sahip olan birinci nesil Apple Pencil, normal fiyatı olan 100$’dan 79$’a satılıyor. Hala iPad’inizde sanat eseri oluşturmak veya not almak için kullanmak için harika bir araçtır. Bu Apple Pencil’ın sınırlı sayıda iPad cihazıyla çalıştığını belirtmekte fayda var, ancak bir satın alma işlemi yapmadan önce Apple sitesinde uyumluluğu kontrol edebilirsiniz .

Hangi programların iPad Pro ve bir Apple Pencil ile en iyi şekilde çalıştığına gelince, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda uygulama var. Adobe’nin Fresco’su, deneyebileceğiniz ücretsiz ve sınırlı bir sürüm sunan güçlü bir illüstrasyon araçları paketidir, ancak çoğu sanatçı için tercih edilen uygulama Procreate’dir. Bir kereye mahsus ücret karşılığında sunulan bu program, daha fazla teknik özellik ve sezgisel bir kullanıcı arabiriminin yanı sıra çok sağlam bir eskiz, çizim ve boyama araçları koleksiyonuna sahiptir.


svg

Ne düşünüyorsun?

Yorumları göster / Yorum bırak

Cevap bırak

Yükleme
svg
Hızlı Gezinme
  • 01

    Apple Kalem Bu Hafta Sonu Büyük İndirim Aldı